Nasza oferta obejmuje przewóz i transport osób busami do Niemiec

Busy do Niemiec Bolesławiec

 

Świadczymy przewozy "od drzwi do drzwi" klienta.

Cena od 200zł za wyjazd

Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego

Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek - godziny ranne
Wyjazdy z Niemiec: środa, sobota - godziny ranne

W celu uzyskania informacji odnośnie cen prosimy o kontakt:

tel: + 48 74 8525472   kom. + 48 601789130

email: maslob@wp.pl   fax: +48 74 8578301

Każda firma, która obsługuje busy do Niemiec Bolesławiec, musi spełnić określone wymogi. Nie chodzi tylko o zaspokojenie procedur po polskiej stronie – także Niemcy narzucają pewne wymagania zarówno formalne, jak i techniczne, które trzeba spełnić, aby móc realizować takie połączenia. Wybierając sprawdzonego przewoźnika, warto upewnić się, że to firma o odpowiednim doświadczeniu – nie wystarczy po prostu bus do Niemiec. Trzeba jeszcze mieć pewność, że bus będzie prowadzony przez wykwalifikowanego kierowcę, dla którego taka podróż to nie pierwszyzna. Busy do Niemiec Bolesławiec często są kontrolowane przez niemieckie służby, więc także muszą być idealnie sprawne (niemiecki ordnung robi swoje), a kierowca musi umieć dogadać się z policjantami. Warto zresztą zwracać uwagę na takie detale przy wyborze – to gwarantuje bezpieczną, pewną i komfortową podróż, tym bardziej że przypadki zatrzymania dowodów rejestracyjnych kierowcom poruszającym się niesprawnymi pojazdami lub bez wymaganych zezwoleń wcale nie należą do rzadkości. A w takim przypadku pasażerowie znajdują się w nieprzyjemnej sytuacji. Zgoda – cena za przejazd w dobrej firmie będzie nieco wyższa, ale warto pamiętać, że ta kasa nie idzie do kieszeni przewoźnika. Z tych opłat są naprawiane busy do Niemiec i z tej kwoty dostają wypłaty najlepsi kierowcy. Czy da się oszczędzić? Pewnie! Zawsze się da. Ale nie należy oszczędzać na bezpieczeństwie. Sam fakt, że niemieckie drogi są w lepszym stanie od naszych, to jeszcze nie jest gwarancja bezpiecznej jazdy! Żeby dojechać bezpiecznie, musisz wybrać dobrego busa!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wyjeżdżamy z Polski dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki i wracamy do kraju w środy i soboty. Wyjazdy i przyjazdy w godzinach rannych.

Zobacz również Busy do Niemiec Legnica

Busy do Niemiec Bolesławiec
Busy do Niemiec Bolesławiec
Busy do Niemiec Bolesławiec
Busy do Niemiec Bolesławiec
-- **portfolio-thumb - Ends** -->

Kolejna sprawa: nie możesz polegać tylko na pierwszym wrażeniu. Żeby dobrze wybrać, potrzeba obiektywnych opinii, a to oznacza, że musisz zaprzęgnąć do pracy wyszukiwarki internetowe i poczytać trochę o konkretnych firmach. To dobre, kiedy poznasz już podstawową ofertę choć kilku z nich, bo wtedy wiesz, na które wpisy zwracać uwagę. Pamiętaj, aby szukać informacji jak najbardziej aktualnych, bo niektóre firmy działają od 2000 roku lub jeszcze wcześniej, a w tym czasie zmieniło się dosłownie wszystko: przepisy, busy, kierowcy, niewykluczone, że nawet szefostwo firmy, więc została dziś tylko nazwa i te informacje do niczego Ci się nie przydadzą. Postaw na firmę, która nie ma zbyt wielu negatywnych opinii (czy znajdziesz taką, która ma same pozytywne – wątpliwe, bo im więcej pasażerów, tym więcej gustów, które nie zawsze da się zaspokoić). Przejrzyj sobie to wszystko na spokojnie i bez pośpiechu dokonaj właściwego wyboru. Życzymy Ci szczęśliwej podróży, dokądkolwiek nie zechcesz pojechać. Pamiętaj, że dziś Niemcy są bliżej niż kiedykolwiek, o ile postawisz na właściwego konia!

Proponujemy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Nie musicie Państwo szukać innych przewoźników. Nasza firma oferuje to wszystko, czego nasi klienci potrzebują – bezpieczeństwo, komfort, wygodę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. ZAPRASZAMY.