Nasza oferta obejmuje przewóz i transport osób busami do Niemiec

Przejazd busem do Niemiec

Przejazd busem do Niemiec, Dzierżoniówa, Kłodzka, Legnicy, Wałbrzycha, Świdnicy.

Świadczymy przewozy "od drzwi do drzwi" klienta.

Cena od 200zł za wyjazd

Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego

Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek - godziny ranne
Wyjazdy z Niemiec: środa, sobota - godziny ranne

W celu uzyskania informacji odnośnie cen prosimy o kontakt:

tel: + 48 74 8525472   kom. + 48 601789130

email: maslob@wp.pl   fax: +48 74 8578301

Usługi przewozów na trasie do Niemiec

Jeśli pierwszy raz szukasz firmy, która organizuje przewóz osób do Niemiec, na pewno masz sporo pytań i niewiele odpowiedzi. Podstawowe pytanie to zawsze „którą firmę wybrać?”. Jednej recepty tu nie ma, tym bardziej że nawet w podstawowym punkcie, czyli obsługiwanym rejonie, przewoźnicy różnią się od siebie ofertą. Niektórzy obsługują rejon północno-zachodniej Polski, a inni, tak jak my, południowo-zachodniej (Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Wrocław, Legnica, Dzierżoniów – ogólnie: województwo dolnośląskie). Nie każda firma obsłuży także wszystkie adresy docelowe: niektórzy przewoźnicy nie wykonują kursów do zachodniej granicy Niemiec, inni zaś dojeżdżają aż do Holandii. To coś, co można ocenić obiektywnie.

Podobnie jest z ceną – wystarczy zadzwonić i dowiedzieć się, ile kosztuje przewóz. Można to też porównać bez najmniejszych problemów, uwzględniając oczywiście fakt, że niektórzy przewoźnicy w cenę wliczają też obiad w trasie, a inni raczej stawiają na szybką komunikację bezpośrednią. Tak czy owak, tutaj jeszcze porównania są możliwe, ale jeśli zagłębisz się dalej, spotkasz się z wieloma mitami czy nietrafionymi argumentami.

Dla niektórych przewoźników realizujących przewozy osobowe do Niemiec sprawą kluczową jest marka wykorzystywanych busów. Oczywiście – i właściciele firm, i kierowcy, i pasażerowie mają swoje predyspozycje, ale czy to oznacza, że jeśli wolałbym jechać Volkswagenem, a wybrana firma ma „tylko” Fiata i Mercedesa, to mam z niej zrezygnować? Cóż – jeśli Ci tak bardzo zależy na konkretnej marce… Jeśli jednak chcesz porównywać komfort podróży, to zamiast na markę, lepiej spójrz na przykład na wyposażenie: indywidualne lampki do czytania, indywidualna klimatyzacja automatyczna – to są argumentu dużo większej wagi. Problemy pojawiają się przy DVD – nawet jadąc gdzieś zorganizowaną grupą, możecie mieć ochotę na zupełnie inny film, a co dopiero, kiedy jedziesz z osobami, których nie znasz, sam zresztą może chciałbyś się zdrzemnąć, kiedy inni woleliby oglądać film. To już rzecz gustu, zresztą, nie oszukujmy się – DVD w busach używane jest rzadko, więc pojawia się raczej jako dodatkowa reklama.

Przewozy osobowe do Niemiec muszą być prowadzone przez firmy posiadające stosowne uprawnienia, a przede wszystkim polskie i niemieckie uprawnienia do przewozu osób. Wiele firm chwali się, że ma „certyfikaty”, ale mało kto wspomina jakie. Jeśli chcesz zweryfikować firmę, dowiedz się czegoś więcej. Tak naprawdę jednak wcale nie musisz tego robić, jeśli zachowasz podstawowe zasady ostrożności przy wyborze przewoźnika. Nie korzystaj z usług firm, o których nigdy nie słyszałeś, a których ceny wydają się podejrzanie niskie. Legalnie działająca firma nie zaryzykuje wysłania w trasę rozklekotanego Mercedesa sprzed 30 lat – wizytówką firm przewozowych są busy i ich kierowcy. Zwróć więc uwagę na kulturę kierowcy – wszak z nim też spędzisz może i kilkanaście godzin. Warto więc poznać reguły, które rządzą w danej firmie – czy w busie można palić, czy postoje są ustalone „na sztywno”, czy pasażerowie mogą zdecydować o dodatkowych postojach, co – wbrew pozorom – w niektórych firmach nie jest wcale oczywiste.

Tak naprawdę najlepiej będzie, jeśli przed rezerwacją postarasz się dowiedzieć czegoś więcej o firmie i sprawdzisz jej opinie. W dobie internetu nie będzie to szczególnie trudnym wyzwaniem, więc możesz z powodzeniem poświęcić pół godziny filmików na YT na rzecz lektury forów internetowych, a na pewno znajdziesz tam parę ciekawych wskazówek, dzięki którym zyskasz pewność, że umiesz już wybrać najlepsze, tanie i bezpieczne przewozy osobowe do Niemiec.


Przewozy do Niemiec busy
Przewozy do Niemiec busy
Przewozy do Niemiec busy
Przewozy do Niemiec busy
-- **portfolio-thumb - Ends** -->