Nasza oferta obejmuje przewóz i transport osób busami do Niemiec

Przewóz osób do Niemiec Wrocław, Dzierżoniów, Kłodzko, Legnica, Wałbrzych, Świdnica.

 

Świadczymy przewozy "od drzwi do drzwi" klienta.

Cena od 200zł za wyjazd

Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego

Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek - godziny ranne
Wyjazdy z Niemiec: środa, sobota - godziny ranne

W celu uzyskania informacji odnośnie cen prosimy o kontakt:

tel: + 48 74 8525472   kom. + 48 601789130

email: maslob@wp.pl   fax: +48 74 8578301

Oprócz przewozów osobowych we Wrocławiu, organizujemy też przewozy w Wałbrzychu i województwie dolnośląskim, obsługujemy między innymi takie miasta jak: Świdnica, Kamienna Góra, Jelenia Góra, Jawor, Złotoryja, Legnica, Bolesławiec, Lubań praz inne miejscowości na zachód od Wrocławia. Realizujemy zgłoszenia ze wszystkich miast, miasteczek z terenu województwa dolnośląskiego oraz południowych powiatów województwa lubuskiego. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą telefonicznie lub mailowo i uzgodnić terminy wyjazdów. Podjeżdżamy pod każdy wskazany przez Państwa adres. Oferujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne (szkolenia, wyjazdy służbowe, okolicznościowe, rodzinne, po zakupy). Nie zostawimy Państwa bez rozwiązania przy nagłych, niespodziewanych sytuacjach, wymagających kursów do Niemiec czy na terenie naszego kraju. Nasze busy są do Państwa dyspozycji. Przewozy osobowe wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, bezpieczne i komfortowe. Profesjonalnie wyszkoleni, ze wszystkimi certyfikatami i licencjami, kierowcy dowiozą Państwa pod wskazany adres czy to w Polsce, czy w Niemczech, Belgii i Holandii, czy też na lotniska niemieckie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). Na dalekie trasy obsadzamy nasze busy dwoma kierowcami, abyście Państwo czuli pełen komfort jazdy. Nasze pojazdy przechodzą szczegółowe kontrole i badania techniczne, robimy wszystko aby nie zaskoczyła nas i Państwa jakaś przykra niespodzianka. Podczas podróży otaczamy Naszych klientów pełną opieką.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wyjeżdżamy z Polski dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki i wracamy do kraju w środy i soboty. Wyjazdy i przyjazdy w godzinach rannych.

Przewóz osób do Niemiec
Przewóz osób do Niemiec
Przewóz osób do Niemiec
Przewóz osób do Niemiec
-- **portfolio-thumb - Ends** -->

Kolejna sprawa: nie możesz polegać tylko na pierwszym wrażeniu. Żeby dobrze wybrać, potrzeba obiektywnych opinii, a to oznacza, że musisz zaprzęgnąć do pracy wyszukiwarki internetowe i poczytać trochę o konkretnych firmach. To dobre, kiedy poznasz już podstawową ofertę choć kilku z nich, bo wtedy wiesz, na które wpisy zwracać uwagę. Pamiętaj, aby szukać informacji jak najbardziej aktualnych, bo niektóre firmy działają od 2000 roku lub jeszcze wcześniej, a w tym czasie zmieniło się dosłownie wszystko: przepisy, busy, kierowcy, niewykluczone, że nawet szefostwo firmy, więc została dziś tylko nazwa i te informacje do niczego Ci się nie przydadzą. Postaw na firmę, która nie ma zbyt wielu negatywnych opinii (czy znajdziesz taką, która ma same pozytywne – wątpliwe, bo im więcej pasażerów, tym więcej gustów, które nie zawsze da się zaspokoić). Przejrzyj sobie to wszystko na spokojnie i bez pośpiechu dokonaj właściwego wyboru. Życzymy Ci szczęśliwej podróży, dokądkolwiek nie zechcesz pojechać. Pamiętaj, że dziś Niemcy są bliżej niż kiedykolwiek, o ile postawisz na właściwego konia!

Proponujemy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Nie musicie Państwo szukać innych przewoźników. Nasza firma oferuje to wszystko, czego nasi klienci potrzebują – bezpieczeństwo, komfort, wygodę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. ZAPRASZAMY.