Nasza oferta obejmuje przewóz i transport osób busami do Niemiec

Przewozy do Niemiec Bolesławiec

 

Świadczymy przewozy "od drzwi do drzwi" klienta.

Cena od 200zł za wyjazd

Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego

Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek - godziny ranne
Wyjazdy z Niemiec: środa, sobota - godziny ranne

W celu uzyskania informacji odnośnie cen prosimy o kontakt:

tel: + 48 74 8525472   kom. + 48 601789130

email: maslob@wp.pl   fax: +48 74 8578301

Rezerwując miejsca na przewozy do Niemiec Bolesławiec, warto zainteresować się, jakim busem są realizowane kursy. W wielu firmach na zdjęciach znajdują się nowe pojazdy, a pasażerów wożą stare rupiecie, które nie tylko nie są komfortowe, ale często nie spełniają wymogów technicznych i są po prostu niesprawne. Mimo wszystko jest to zwykle dość daleka podróż, bo przewozy do Niemiec Bolesławiec realizowane są najczęściej od drzwi do drzwi, więc objazdów trochę jest. A i obciążenia, jakim poddawane są użytkowane pojazdy, nie należą do małych. Dobre zdjęcie na stronie internetowej czy w ulotce to za mało, aby nabrać pewności. Warto zawsze spytać, jakim pojazdem są wykonywane przewozy do Niemiec, czy bus jest klimatyzowany, czy fotele można obniżyć, czy pojazd jest przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych: część z tych spraw wydaje się oczywista, ale ktoś, kto dobrze zna rynek, ma świadomość, że często rzeczywistość jest zupełnie inna niż zachęty reklamowe. Oczywiście nie chodzi o to, żeby zawsze jeździć w luksusowych warunkach, ale kiedy wyobrazisz sobie 10 czy może tylko 8 godzin w busie bez klimatyzacji w letnie dni, dobrze zrozumiesz, że nie jest to obojętne. Tym bardziej że patrząc na cenniki przewoźników trudno nie odnieść wrażenia, że ceny są zbliżone mimo bardzo różnego standardu świadczonych usług. Warto więc, wybierając przejazdy do Niemiec Bolesławiec, patrzeć nie tylko na kwotę do zapłaty, ale także na jakość usługi. A z tą, jak pokazują doświadczenia osób jeżdżących regularnie z różnymi przewoźnikami, bywa bardzo różnie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wyjeżdżamy z Polski dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki i wracamy do kraju w środy i soboty. Wyjazdy i przyjazdy w godzinach rannych.

Zobacz również Przewozy do Niemiec z Legnicy

Przewozy do Niemiec Bolesławiec
Przewozy do Niemiec Bolesławiec
Przewozy do Niemiec Bolesławiec
Przewozy do Niemiec Bolesławiec
-- **portfolio-thumb - Ends** -->

Kolejna sprawa: nie możesz polegać tylko na pierwszym wrażeniu. Żeby dobrze wybrać, potrzeba obiektywnych opinii, a to oznacza, że musisz zaprzęgnąć do pracy wyszukiwarki internetowe i poczytać trochę o konkretnych firmach. To dobre, kiedy poznasz już podstawową ofertę choć kilku z nich, bo wtedy wiesz, na które wpisy zwracać uwagę. Pamiętaj, aby szukać informacji jak najbardziej aktualnych, bo niektóre firmy działają od 2000 roku lub jeszcze wcześniej, a w tym czasie zmieniło się dosłownie wszystko: przepisy, busy, kierowcy, niewykluczone, że nawet szefostwo firmy, więc została dziś tylko nazwa i te informacje do niczego Ci się nie przydadzą. Postaw na firmę, która nie ma zbyt wielu negatywnych opinii (czy znajdziesz taką, która ma same pozytywne – wątpliwe, bo im więcej pasażerów, tym więcej gustów, które nie zawsze da się zaspokoić). Przejrzyj sobie to wszystko na spokojnie i bez pośpiechu dokonaj właściwego wyboru. Życzymy Ci szczęśliwej podróży, dokądkolwiek nie zechcesz pojechać. Pamiętaj, że dziś Niemcy są bliżej niż kiedykolwiek, o ile postawisz na właściwego konia!

Proponujemy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Nie musicie Państwo szukać innych przewoźników. Nasza firma oferuje to wszystko, czego nasi klienci potrzebują – bezpieczeństwo, komfort, wygodę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. ZAPRASZAMY.