Nasza oferta obejmuje przewóz i transport osób busami do Niemiec

Przewozy do Niemiec busy Wrocław, Dzierżoniów, Kłodzko, Legnica, Wałbrzych, Świdnica.

 

Świadczymy przewozy "od drzwi do drzwi" klienta.

Cena od 200zł za wyjazd

Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego

Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek - godziny ranne
Wyjazdy z Niemiec: środa, sobota - godziny ranne

W celu uzyskania informacji odnośnie cen prosimy o kontakt:

tel: + 48 74 8525472   kom. + 48 601789130

email: maslob@wp.pl   fax: +48 74 8578301

Nasze busy do Niemiec kursują już od 2005 roku. Naszym klientom mamy do zaoferowania pełen komfort jazdy, klimatyzowane i ogrzewane busy z nawigacją GPS oraz przeszkolonych kierowców, posiadających wszelkie szkolenia, certyfikaty oraz licencje (Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób, Licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób ). Dalekie trasy obsługuje zawsze dwóch wypoczętych, w pełni sprawnych i uśmiechniętych kierowców. Przyjazne podejście do klienta, a przede wszystkim bezpieczeństwo w podróży wyróżniają nasze przewozy wśród konkurencji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, do każdego klienta podjedziemy pod wskazany adres i zawieziemy tam gdzie sobie życzy. Mając GPS nie błądzimy i nie wydłużamy czasu przejazdu. Realizujemy zgłoszenia z całego województwa dolnośląskiego oraz części lubuskiego (Wrocław, Świdnica, Kudowa, Wałbrzych, Chojnów, Jelenia Góra, Oleśnica, Legnica, Żary, Szprotawa, Kłodzko, Lubin i inne ).

Jeżeli Państwo planujecie wyloty z Niemiec - wakacje, wycieczki, urlopy, podróże służbowe – dowieziemy busami na lotniska niemieckie, np.: Tegel, Schonefeld, Dresden i inne. Wyjazdy codziennie, minimum trzy osoby (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Przewozy do Niemiec busy
Przewozy do Niemiec busy
Przewozy do Niemiec busy
Przewozy do Niemiec busy
-- **portfolio-thumb - Ends** -->

Oferujemy regularne przewozy do Niemiec dla klientów indywidualnych i zorganizowanych grup. Wyjazdy krajoznawcze, turystyczne, rodzinne, okolicznościowe, po zakupy we wtorki i piątki w godzinach rannych. Powroty z Niemiec w środy i soboty w godzinach rannych. Jeżeli zdarzy się nagły, niespodziewany i niezaplanowany wyjazd do Niemiec, to możecie Państwo kontaktować się z nami. Nie zostawimy bez opieki i w jak najszybszy sposób pomożemy zorganizować podróż. Proponujemy konkurencyjne ceny, wygodne busy, profesjonalną obsługę i niezapomnianą przygodę. Każdy nasz pasażer jest otoczony pełną opieką. Wszyscy pragną wygodnej, bezpiecznej podróży i atrakcyjnych warunków cenowych, które to zapewnia wrocławski przewoźnik. Warto już dziś zaznajomić się ze szczegółami oferty odnośnie rozkładu jazdy, tras i podstawowych warunków takich jak obsługiwany przez firmę obszar, jakie znajdziemy na stronie internetowej. Firm oferujących przewozy osobowe do Niemiec jest naprawdę sporo i w pierwszej chwili niemal na pewno każdy ma problem z wyborem najlepszej opcji. I celowo piszemy o „najlepszej”, a nie „najtańszej”, bo to dwie zupełnie różne rzeczy. Jeżeli Państwo planujecie wyloty z Niemiec - wakacje, wycieczki, urlopy, podróże służbowe – dowieziemy busami na lotniska niemieckie, np.: Tegel, Schonefeld, Dresden i inne. Wyjazdy codziennie, minimum trzy osoby (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Jakość przewozów ocenia się na podstawie wielu przesłanek. Jeśli jednak nigdy nie korzystałeś z przewozu osób do Niemiec, to trudno Ci będzie pewne rzeczy ocenić obiektywnie. Musisz więc kierować się do jakiegoś momentu pierwszym wrażeniem. To, jak wygląda strona internetowa firmy przewozowej, czy wyczerpująco odpowiada na Twoje pytania, czy możesz się z kimś z firmy skontaktować, żeby pomógł Ci w wyjaśnieniu pewnych kwestii – to wszystko informacje, które mają wpływ na decyzję. Jeśli kultura w firmie jest niska, to możesz być pewien, że droga, nawet krótka, nie będzie żadną przyjemnością. Skoro już jednak o przyjemnościach mowa – zweryfikuj, jak wyposażone są busy. Wygodne fotele lotnicze, indywidualne oświetlenie czy wylot automatycznej klimatyzacji, który możesz zamknąć lub otworzyć w dowolnym momencie – to niewiele, ale uwierz, że w czasie kilkunastogodzinnej podróży pokochasz wszystkie te udogodnienia. Oczywiście ważny jest także sam stan busa – czy jest czysty i zadbany, bo w końcu siedzenie w brudnym otoczeniu przez całą drogę będzie tylko bardziej męczące. Ponieważ na dobrą sprawę nie ma możliwości, abyś sam sprawdził stan techniczny, musisz zaufać przeczuciu. Jeśli bus wygląda dobrze, to najczęściej jest sprawny, bo po prostu ktoś o niego dba. Zgoda – na pewno wyposażenie nie jest najważniejszym elementem, na który warto zwrócić uwagę, ale tak naprawdę warto poświęcić mu chwilę, żeby podróż odbyć w przyjemnych warunkach.

Skąd i dokąd jedziesz? To ważne pytania, bo nie wszystkie przewozy osobowe do Niemiec odbywają się od drzwi do drzwi. My obsługujemy między innymi takie miasta: Świdnica, Wrocław, Wałbrzych, Dzierżoniów, Legnica, Kłodzko. Inni przewoźnicy mogą, tak jak my, działać głównie w dolnośląskim, ale przecież to żadna reguła. Podobnie jest z adresami docelowymi w Niemczech – po prostu zadzwoń i upewnij się, czy bus podwiezie Cię w konkretne miejsce, pod adres, który podasz. Oczywiście spytaj też, czy musisz dotrzeć na jakiś punkt zbiórki, czy bus przyjedzie po Ciebie. Ten drugi układ jest tym korzystniejszy, im cięższe masz bagaże, ale tak naprawdę na tę odrobinę luksusu może dziś liczyć każdy, kto korzysta z usług poważnych firm przewozowych.