Nasza oferta obejmuje przewóz i transport osób busami do Niemiec

Przewozy osobowe do Niemiec Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Bolesławiec.

Świadczymy przewozy "od drzwi do drzwi" klienta.

Cena od 200zł za wyjazd

Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego

Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek - godziny ranne
Wyjazdy z Niemiec: środa, sobota - godziny ranne

W celu uzyskania informacji odnośnie cen prosimy o kontakt:

tel: + 48 74 8525472   kom. + 48 601789130

email: maslob@wp.pl   fax: +48 74 8578301

Przewozy osobowe Wrocław to jedna z najważniejszych dziedzin naszej działalności. Bliskie sąsiedztwo z Niemcami sprawia, że bardzo popularne stały się wyjazdy z całego województwa dolnośląskiego, a przede wszystkim z Wrocławia do naszych zachodnich sąsiadów, a także do Belgii i Holandii. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy przewozy osobowe, przewozy turystyczne, przewozy okolicznościowe, rodzinne, służbowe, przewozy busami do wyznaczonych przez Państwo miejsc na terenie naszego kraju oraz miejscowości za granicą. W każdy zakątek województwa dolnośląskiego, a także południowej części województwa lubuskiego nasze busy przyjadą pod wskazany adres. Wystarczy przedzwonić i umówić się, a przyjedziemy, zabierzemy i zaopiekujemy się Państwem na czas podróży, gwarantując przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort i miłe wrażenia. Nowe wygodne busy, profesjonalny personel, posiadający wszystkie wymagane szkolenia, certyfikaty (Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób), licencje (Licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób), długie trasy obsługiwane przez dwóch kierowców oraz wysoki poziom oferowanych przewozów osobowych to wszystko, co nas wyróżnia wśród konkurencji. Jesteśmy firma bardzo przyjazną dla klienta. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby nasi klienci dobrze się o nas wyrażali, zawsze pamiętali i do nas wracali. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia, całego województwa dolnośląskiego i lubuskiego do korzystania z naszych przewozów osobowych. Oferujemy w tygodniu po dwa kursy do Niemiec (wtorki, piątki) i dwa powrotne (środy, soboty). Dowozimy naszych klientów busami na lotniska niemieckie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). Oferując konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji na pewno skłonimy Państwa do współpracy z naszą firmą. ZAPRASZAMY.

Przewozy osobowe do Niemiec
Przewozy osobowe do Niemiec
Przewozy osobowe do Niemiec
Przewozy osobowe do Niemiec
-- **portfolio-thumb - Ends** -->

Współczesny człowiek bardzo wiele podróżuje zagranicę, jeżeli nie w sprawach zawodowych, to na wczasy lub do rodziny. Jeśli zatem jeździmy do firmy do naszych zachodnich sąsiadów, warto wybrać się w podróż z przewoźnikiem zapewniającym swoim pasażerom komfort podróży i bezpieczeństwo. Wrocławski przewoźnik oferuje przewozy busem, przewozy osobowe i grupowe również zagranicę do Niemiec, Belgii, Holandii. Oferta firmy zawiera obsługę przewozową całego województwa dolnośląskiego oraz z części województwa lubuskiego – przewóz osób Wrocław, przewóz osób Wałbrzych, Jelenia Góra, Świdnica, Chojnów, Legnica, Lubin, Żary, Szprotowa, Kłodzko i okolice. Nowoczesne busy zapewniają klientom wygodę podczas podróży, a wykwalifikowani kierowcy bezpieczeństwo jazdy. Jeżeli zatem chcemy podróżować szybko, wygodnie i bezstresowo, warto zainteresować się propozycją tego przedsiębiorstwa i skorzystać z możliwości komfortowej, bezpiecznej podróży po atrakcyjnych cenach. Na nasze życzenie przewoźnik jest zobowiązany przedstawić nam dokumenty świadczące o jego uprawnieniach do wykonywania transportu osób. Są to: Licencja Ministerstwa Infrastruktury Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przez ostatnie lata przewozy do Niemiec znacząco się zmieniły. Pierwsza, bardzo ważna rzecz, to modernizacja floty pojazdów, którymi usługi te są wykonywane. To zresztą sprawa nie tylko bezpieczeństwa, ale i ekonomii, bo nowe pojazdy są po prostu tańsze w eksploatacji od tańszych. Poza tym jednak istotnymi z punktu widzenia pasażera zmianami było wprowadzenie możliwości rezerwacji telefonicznej lub przez internet, wdrożenie zasad transportu door-to-door czy zniesienie uciążliwych ograniczeń w wadze bagażu.

Rezerwacja telefoniczna jest, owszem, wygodna, ale jeśli pracujesz przez cały dzień pod okiem szefa i masz tylko kwadrans na przerwę, to zużywanie jej na wykonanie telefonu do firmy przewozowej nie musi być najlepszym pomysłem. Dziś u wielu przewoźników można przewozy busem do Niemiec zarezerwować też mailowo, a nawet przez gotowe formularze na stronach internetowych. Co prawda zwykle trzeba później rezerwację potwierdzić przez telefon, ale to już krótsza formalność i masz pewność, że miejsce na Ciebie czeka. Kolejna ważna sprawa to przewozy do Niemiec busy w systemie door-to-door. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, a bus odjeżdża z dworca, to problem jest niewielki, bo nawet jeśli nie autobusem komunikacji miejskiej, to taksówką za znośne pieniądze dotrzesz do punktu zbiórki, jednak jeśli mieszkasz w Kłodzku, Świdnicy czy Legnicy, to często nie ma do dyspozycji żadnego sensownie zestawionego połączenia. Angażowanie kogoś z rodziny czy któregoś z kolegów, żeby podrzucił Cię na busa jest niewygodne, a niekiedy po prostu nikt nie będzie mógł urwać się z pracy, dlatego system, w którym to nie Ty masz gonić busa, ale w którym to bus przyjedzie po Ciebie, jest naprawdę sporym postępem. Mimo że samo jego wprowadzenie nie wymaga szczególnych zabiegów logistycznych, długo trzeba było na takie udogodnienie czekać.

Teraz więc, nawet jeśli mieszkasz w najdalszej dzielnicy Legnicy czy Dzierżoniowa, nie będziesz miał problemów z wyjazdem do Niemiec. Co się tyczy bagażu, na pewno pamiętasz, że jeszcze niedawno niektórzy przewoźnicy świadczący przewozy osobowe busami do Niemiec mieli w regulaminach zapis o maksymalnej wadze bagażu i dopłatach za tak zwany nadbagaż. Jednak – jako że tak naprawdę wpływ tego nadbagażu na zużycie paliwa był nikły – dziś już żaden poważny przewoźnik nie decyduje się na takie zapisy. Obostrzenia mogą dotyczyć bagażu wielkowymiarowego, bo w niewielkim busie zmieścić rower, narty czy telewizor może być nie lada wyczynem, jednak i to można czasem po prostu uzgodnić z firmą przewozową – wiele zależy od fizycznych możliwości auta: nie każdy bus ma wystarczająco dużo przestrzeni wewnątrz i nie wynika to z niczyjej złej woli. Tak czy inaczej, sam fakt, że bagażu nie trzeba już ważyć, zmienia radykalnie całą sytuację, bo teraz przewozy do Niemiec są dużo łatwiejsze, a przy okazji niewiele droższe – różnice te zresztą można wytłumaczyć nawet zmianami cen ropy będącej paliwem większości busów, więc zniesienie limitu bagażowego jest naprawdę miłym gestem. W praktyce na komfort podróży wpływa również wiele innych czynników: od wyposażenia busa (wygodne fotele czy klimatyzacja też są już standardem), a także przygotowania kierowcy i jego znajomości języka niemieckiego (szczególnie teraz, kiedy niemieccy policjanci wnikliwie sprawdzają polskie busy). Zmiany w regulaminach i zasadach działania firm przewozowych były jednak niewątpliwie trudne do wprowadzenia ze względów ekonomicznych – wymagały drobiazgowych kalkulacji i przygotowania do zmian również kierowców. Efekt, jaki jest, każdy może dziś zobaczyć. W kwadrans można zarezerwować bilet, a później wystarczy tylko zaczekać na busa, wsiąść i pojechać w siną dal. Wygodniej niż kiedykolwiek, bezpieczniej i jeszcze prościej.